На Вінниччині продовжено термін для подання творів місцевих авторів, видання яких здійснюватиметься за кошти обласного бюджету

Дата: 29.03.2018 09:37

Експертна рада з питань видання творів місцевих авторів при Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  проводить відбір творів, видання яких здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету.

Продовжено  до 16 квітня  поточного року термін подання  Департаменту (вул.Театральна,14, кімн.405) відредагованих та зверстаних творів (в електронному та роздрукованому вигляді) та рецензії на них для внесення на  розгляд експертної ради.

Інформацію про умови відбору творів, видання яких здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету, можна отримати за тел. 61-14-93.