На Вінниччині протягом минулого року внаслідок земельних торгів втричі зросли надходження до місцевих бюджетів від орендної плати

Дата: 07.03.2019 09:32

За 2018 рік Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області організовано проведення 120 аукціонів з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

Загальна площа земельних ділянок склала 1524,44 га. Стартовий розмір орендної плати становив 3 млн. 320 тис. 100 грн. Кінцева орендна плата склала 10 млн. 880 тис. 487 грн.

Проведення земельних торгів забезпечили надходження до місцевих бюджетів більш як в три рази від очікуваної (стартової) суми орендної плати. Середній розмір орендної плати за 1 га становить 7144 гривень.