Для запровадження Нової української школи Вінниччина отримала 45,8 млн. грн.

Дата: 10.07.2018 09:29

Про це розповів в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк.

«На разі основна наша діяльність спрямована на підготовку до впровадження Нової української школи з 1 вересня поточного року. Для реалізації даної реформи область отримала 45,8 млн. грн., на даний момент використано 1,8 млн. Але тендерні процедури тривають і найближчим часом дана субвенція буде реалізована в повній мірі», - зазначив Володимир Буняк.

Крім того, посадовець зауважив, що цього тижня 1079 шкіл області отримають комплекти LEGO Play Box для перших класів. Також першокласники отримають власні набори цеглинок LEGO, завдяки яким розвиватиметься моторика рук у дітлахів.

За словами посадовця цього тижня закінчується додаткова сесія ЗНО, що дасть змогу провести остаточний моніторинг відповідності і невідповідності медалістів, особливо в розрізі таких дисциплін, як математика і українська мова.