На Тиврівщині привітали працівників дошкілля

Дата: 27.09.2018 17:29

Щороку останньої неділі вересня працівники закладів дошкільної освіти відзначають професійне свято – Всеукраїнський День дошкілля. Сьогодні, 27 вересня, з нагоди свята, відбувся урочистий захід з відзначенням кращих працівників дошкільних навчальних закладів Тиврівського району.

На святі були присутні перший заступник голови Тиврівської райдержадміністрації Олександр Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, голова районної ради Ярослав Красовський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олексій Нижник працівники методичного кабінету та працівники дошкільних навчальних закладів району.

Олександр Васильович Заворітний  привітав всіх працівників дошкільної освіти з професійним святом та відзначив: «Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини, адже дошкільний вік  особливо важливий і відповідальний період у житті. В цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. З вашою допомогою, шановні працівники дошкільної освіти, маленькі діти пізнають секрети навколишнього світу, навчаються  любити і берегти його. Впевнений, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя!»

Урочисте свято пройшло у невимушеній, майже сімейній атмосфері душевної близькості, позитивного настрою та святковості. Нагородження кращих представників дошкільної освіти почесними грамотами проводили запрошені гості. Приємні хвилини естетичної насолоди присутні отримали від музичних привітань, які подарували вихованці дитячих садочків.

Тож, бажаємо всім працівникам дошкільної освіти Тиврівщини нових професійних надбань та втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають Вам реалізовувати вимоги сучасної дошкільної освіти, прекрасні почуття зігрівають серце, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.