Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Будівництво та реконструкція освітніх і спортивних закладів – пріоритет розвитку області

Дата: 17.04.2018 09:29
Кількість переглядів: 273

 

На сьогодні одним із ключових пріоритетів розвитку області є будівництво та реконструкція освітніх закладів. Про це зазначив директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Дмитро Романченко під час щотижневої робочої наради голови ОДА з керівниками структурних підрозділів та служб регіону.

Презентуючи  «Карту пріоритетів та цілей на 2018 рік», Дмитро Романченко повідомив про особливості поточних та запланованих заходів структурного підрозділу в сфері освіти. За словами посадовця, на сьогодні завершено реконструкцію ІІ черги школи №1 в м. Погребище, а також капітальний ремонт навчального корпусу Мурованокуриловецької санаторної ЗОШ-інтернату. «В рамках завдання з будівництва та реконструкції освітніх закладів, на шести об’єктах Департаменту було залучено 26 млн. грн., з яких 18,5 млн. грн.. – кошти Державного фонду регіонального розвитку», - зазначив директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури ОДА Дмитро Романченко.

 За словами посадовця, на сьогодні вже виконано значний обсяг робіт на перехідних об’єктах, завершення яких планується в поточному році. Так, лише під час реконструкції школи в с. Сосонка Вінницького району було витрачено 13,2 млн. грн., з яких 12 млн. – кошти Державного фонду регіонального розвитку. Дмитро Романченко зауважив, що на сьогодні будівельні роботи виконано на 80%. Крім цього, практично завершені роботи з будівництва школи в с.Михайлівка Гайсинського р-ну. Також у межах виділених коштів виконано роботи з капітального ремонту покрівлі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу, натомість, у поточному році буде завершено капітальний ремонт покрівлі освітнього закладу.

В рамках «Карти пріоритетів та цілей» Департаменту будівництва, містобудування та архітектури ОДА заплановано завершення будівельних робіт до 1 вересня на таких об’єктах як: школа на 260 учнів в с. Сосонка Вінницького району, а також у школі на 144 учні в с. Михайлівка Гайсинського р-ну. За словами посадовця, одним з пріоритетних напрямів розвитку області є будівництво та реконструкція об’єктів спортивної інфраструктури. «В поточному році заплановано завершити розробку проектно-кошторисної документації на реконструкцію Вінницької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з веслування ім. Ю. Рябчинської в м. Вінниці. Також заплановано ще два масштабних проекти, а саме – будівництво стадіону Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу та реконструкція будівлі КО «Спорткомплекс «Здоров'я», - зазначив директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури ОДА Дмитро Романченко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень