До уваги роботодавців району! Відбудеться семінар-нарада з проблемних питань трудових відносин

Дата: 21.08.2018 09:29

Тиврівська районна державна адміністрація за участю спеціалістів управління Держпраці у Вінницькій області організовує проведення з керівниками та відповідальними особами підприємств, установ та організацій (в тому числі лікувально-профілактичних закладів) району семінар-наради з проблемних питань щодо додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань трудових відносин, охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць за умовами праці та вимог п.4 статті 10 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» - ринковий нагляд.

Даний захід буде проводитись 28 серпня 2018 року о 10 00 год. в залі засідань Тиврівської районної державної адміністрації за адресою: смт Тиврів, вул. Тиверська, 32.

Організація проведення заходу покладається на управління праці та соціального захисту населення Тивріської райдержадміністрації.