Демобілізованим учасникам АТО – підтримка та професійна допомога

Дата: 18.12.2018 09:27

Для військовослужбовців, які повертаються до мирного життя, актуальними є питання  психологічної підтримки та адаптація до мирного життя, а також одним із найважливіших –  працевлаштування.

У вирішенні цього питання  допомагає служба зайнятості. Учасникам АТО, що звертаються до центру зайнятості, підбирають роботу, інформують та консультують щодо їх прав і державних гарантій, надають статус безробітного, призначають та виплачують допомогу по безробіттю, залучають до самозайнятості. При наданні послуг демобілізованим військовослужбовцям використовується індивідуальний підхід.

У Вінницькому міському центрі зайнятості, сьогодні, відбулася зустріч представників органів влади, служби зайнятості з учасниками АТО. У зустрічі взяли участь Галина Скоковська, директор Вінницького обласного центру зайнятості, Олександр Крученюк, заступник голови обласної державної адміністрації, Світлана Кривенко, заступник директора – начальник відділу організації працевлаштування населення Вінницького міського центру зайнятості  та керівники структурних підрозділів міського центру зайнятості. Мета цієї зустрічі – з’ясувати  потреби і бажання щодо працевлаштування представників цієї категорії та оперативно надати необхідну допомогу у працевлаштуванні.

Зустріч відбулася у формі конструктивного діалогу, виважено, толерантно. Обговорили всі проблемні питання сьогодення, які турбують. Намітили спільні шляхи вирішення.