У Ворошилівській сільській раді відбувся схід громадян

Дата: 04.03.2019 09:26

2 березня в Ворошилівському будинку культури зібралися жителі сіл Ворошилівка, Маянів та Борсків щоб обговорити питання, які турбують кожного з них.

На зібрання приїхали також голова Тиврівської райдержадміністрації В.В. Бойко, начальник Вінницького приміського об’єднаного управління пенсійного фонду України Вінницької області В.А. Кубик, заступник голови райдержадміністрації В.В. Вітюк, начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Л.Л. Касянчук, головний лікар КНП «Тиврівський РЦПМСД» В.М. Приймак. Збори розпочав Ворошилівський сільський голова В.В. Ліщишин звітом про свою діяльність у 2018 році. Звіт викликав жваве обговорення, зокрема жителів цікавила прозорість діяльності сільської ради, можливість відвідувати засідання сесій, та, як і в кожній громаді, стан доріг. Багато питань було в жителів села Борсків - старі електричні стовпи, проблеми з дорогою, освітлення.

Далі зустріч продовжили переглядом відеоролика «Вінниччина – 2018. Є що сказати!», та «Вінниччина, як вона є. Тиврівський район». Віктор Бойко розповів про здобутки, яких вдалося досягти за останні три роки, детально зупиняючись на питаннях, актуальних для жителів Ворошилівської територіальної громади,  дав ґрунтовні пояснення з фінансових та економічних питань, розповів про запланований ремонт дорожнього покриття, наголосив на важливості грантової діяльності.

Вітюк Володимир Вікторович в деталях роз’яснив зміни, що відбулися в оплаті за електроенергію, про оформлення  та монетизацію субсидій. Кубик Володимир Анатолійович розповів про підвищення з 1 березня пенсій та повідомив, що в м. Гнівань щосереди проводить прийом працівник пенсійного фонду. Людмила Леонідівна Касянчук розповіла про досягнення Нової Української школи та створення в смт Тиврів інклюзивного центру, де чекають на всіх діток, які потребують особливої форми навчання.