З 16 ЛИПНЯ ОБМЕЖАТЬ ПОСТАЧАННЯ ГАЗУ У ТИВРІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Дата: 10.07.2018 09:25

З 16 липня 2018 р. Тиврівська дільниця Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз» розпочинає проведення планових ремонтно-профілактичних робіт на газорозподільних мережах із зупинкою ГРС «Тиврів». У зв’язку з цим буде тимчасово припинене постачання блакитного палива до наступних населених пунктів Тиврівського району: смт. Тиврів, с. Василівка, с. Шершні, с. Дзвониха, с. Колюхів, с. Гута Шершнівська, смт. Сутиски (вулиці Нагірна та Зарічна).

Розподільчі газопроводи підлягають обов’язковому періодичному огляду

Безпека постачання природного газу напряму залежить від належного технічного стану газорозподільних систем.

Проведення зазначених робіт є важливим етапом у підготовці до опалювального періоду.

Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності.

Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт.

Про дату відновлення постачання газу буде повідомлено додатково.

Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами  після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення газопостачання буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх будинках.

ПАТ "Вінницягаз"