Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Голова ОДА Валерій Коровій взяв участь у засіданні Ради національної безпеки і оборони України

Дата: 26.12.2018 16:43
Кількість переглядів: 162

Сьогодні відбулось засідання Ради національної безпеки і оброни України, під час якого Президент Петро Порошенко оголосив про припинення воєнного стану з 14:00 год. 26 грудня.

У засіданні також взяв участь голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

Під час виступу Президента України Петра Порошенка, значна увага була приділена оборонним можливостям українських Збройних Сил та інших підрозділів сектору оборони і безпеки,а також обговоренню кризу в акваторії Азовського моря.  Відповідно до інформації офіційного інтернет-представництва Президента України, проведено величезну роботу з передислокації, зі скорочення термінів бойового злагодження, з доукомплектації за рахунок резервів першої черги та з поставок до військ нового, модернізованого озброєння та воєнної техніки.

Президент доручив проінформувати про відповідні оновлення українське суспільство: «Люди повинні знати, що зроблено за цей місяць. Яким чином посилено оборонні спроможності держави».

Під час засідання РНБО Президент України Петро Порошенко зауважив, що не всі задачі, які були визначені на період запровадження воєнного стану, вдалося реалізувати. Глава держави нагадав, що причиною запровадження особливого правового режиму став акт агресії проти українських моряків та суден в районі Керченської протоки, здійснений російськими військовими. «Не все вдалося зробити. Не вдалося повернути додому двадцятьох чотирьох моряків Військово-Морських Сил України», - сказав він.

Передавши слова підтримки військовополоненим та родинам моряків, Президент України зауважив: «Ми зробимо все можливе, щоб ви якнайскоріше опинилися в Україні, вдома».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень