Тиврівський район, Вінницька область

Відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Тиврівській райдержадміністрації

Переглядів: 37

9 липня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Тиврівській райдержадміністрації. До участі запрошувалися  уповноважені представники інститутів громадянського суспільства, які подали документи для участі в установчих зборах, загальною кількістю 7 осіб. У засіданні взяли участь голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, керівник апарату райдержадміністрації, член ініціативної групи Ірина Романська.

На порядок денний виносилися організаційні питання: звіт голови ініціативної групи про проведену роботу з формування нового складу громадської ради, встановлення чисельності складу громадської ради, проведення рейтингового голосування, затвердження складу громадської ради при Тиврівській райдержадміністрації.

Про  роботу ініціативної групи прозвітувала керівник апарату  Ірина Романська, відмітивши, що склад ініціативної групи  у кількості 5 осіб  було  затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 02 травня 2018 року № 236 та повідомила, що для участі в установчих зборах зареєструвалися всі 7 представників інститутів громадянського суспільства, документи яких відповідають вимогам типового положення.

Протягом звітного періоду ініціативною групою було дано оголошення стосовно термінів прийому документів до районної газети та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації, відповідно до термінів; на протязі цього часу надійшло всього 8 заяв від інститутів громадянського суспільства. На усунення виявлених в ході опрацювання документів недоліків надавався термін 7 днів. Остаточно сформовані списки делегатів установчих зборів розміщено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації. Ініціативною групою проведено 2 засідання з організаційних питань проведення зборів. Повноваження та діяльність ініціативної групи вичерпано та завершується проведенням установчих зборів з обрання нового складу громадської ради.
Віктор Бойко привітав членів новообраної громадської ради при Тиврівській райдержадміністрації, висловивши сподівання на плідну та конструктивну співпрацю.