Маленькі вінничани зможуть дивитись мультики в рамках проекту «Кіно під відкритим небом»

Дата: 03.06.2019 14:20

Сьогодні, 3 червня,  у м. Вінниці розпочинається кіно-мистецький  проект під назвою «Кіно під відкритим небом», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

Покази будуть відбуватися кожний понеділок і четвер на протязі червня місяця на  площі Європейській (біля Вежі) о18:30.

Цим проектом Комунальний заклад «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» спільно з літературно- мистецьким об’єднанням «Імпреза» та Незалежним театром «ХуліGun» продовжують благодійну акцію на підтримку маленького вінничанина Дениса Матійчука.

Організатори запрошують татусів і матусь, бабусь і дідусів, старших братиків і сестричок приводити увечері до Вежі свою малечу для перегляду цікавої анімації українського кіновиробництва. Діти також візьмуть участь у цікавих пізнавально-розважальних програмах, долучаться до благодійної фотосесії «Янгол, який рятує життя» і допоможуть урятувати 3-річного хлопчика.