З початку року платники Вінниччини спрямували понад 162 млн грн на розвиток війська

Дата: 22.05.2019 11:20

За інформацією ГУ ДФС у Вінницькій області, у січні-квітні 2019 року платники Вінницької області сплатили до бюджету 162,3 млн грн військового збору.

За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського, зазначена сума перевищує прогнозовану на 13,3 млн грн або на 9%.

Порівняно з чотирма місяцями минулого року, надходження цього платежу зросли майже на 30 млн гривень.

Зауважимо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету, при нарахуванні доходів у вигляді заробітної плати на користь платника податків, є роботодавці.

Варто пам’ятати, що сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні.