Відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Дата: 21.05.2019 09:20

20 травня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації, заступника голови тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат В.В. Вітюка відбулось розширене засідання районної тимчасової комісії за участю заступника начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області М.Ю. Єрошенко, начальника Вінницького приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області В.А. Кубика з порядком денним «Стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів, які адмініструє Пенсійний фонд України та зі сплати єдиного соціального внеску».

Відповідно до прийнятого рішення районної тимчасової комісії та з метою забезпечення соціальних гарантій мешканців району Тиврівська районна державна адміністрація звертається до суб’єктів господарювання району усіх форм власності та господарювання щодо неухильного дотримання норм чинного законодавства України про оплату праці, своєчасної сплати єдиного соціального внеску та платежів, які адмініструє Пенсійний фонд України.