Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Тиврівські рятувальники завжди на варті!

Дата: 05.07.2019 09:19
Кількість переглядів: 157

З метою запобігання виникнення пожеж в літній пожежонебезпечний період та у зв’язку із збільшення кількості випадків травмування та загибелі людей на водних об’єктах області, інспекторським складом Тиврівського районного сектору Головного управління ДСНС  України у Вінницькій області проводяться профілактичні заходи.


Так, останнього тижня профілактичні відпрацювання відбулися у с. Черемошне та у с. Марківка, де 20 червня на місцевому ставку загинула 8 річна дівчинка. Спільно з головами сільських рад та депутатами сіл були здійснені дворові обходи, селянам пояснювалися основні правила безпеки вдома та під час відпочинку. Проводилися інструктажі у трудових колективах. Загалом під час даних заходів було охоплено близько 400 чоловік населення та розповсюджено стільки ж друкованих пам’яток. 
Крім того 3 липня з метою забезпечення дотримання встановленого протипожежного режиму та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій з дітьми, було проведено бесіду з вожатими ТОВ «ЛОСК Маяк ЛТД» , що у с. Селище. Розповідалося про основні правила безпеки та наголошувалося на пильному нагляді за підопічними дітьми. Також молодим вожатим було представлено правила використання первинних засобів пожежогасіння. 
Шановні жителі та гості Тиврівського району, рятувальники вкотре звертаються до Вас та нагадують бути безпечними. Особливо не покидати малолітніх дітей на одинці. При виникненні надзвичайної події телефонуйте за номером Служби порятунку «101».

Тиврівський районний сектор
 Головного управління ДСНС 
України у Вінницькій області

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень