Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У військових комісаріатах спостерігається позитивна тенденція виконання показників призову резервістів на навчальні збори

Дата: 06.12.2018 09:19
Кількість переглядів: 192

З 3 грудня 2018 року в Україні розпочався цикл масштабних зборових заходів, до яких поетапно залучаються резервісти та військовозобов’язані, переважно з бойовим досвідом.

З початку оголошення призову на навчальні збори, у військових комісаріатах спостерігається позитивна тенденція виконання планових показників за рахунок резервістів-добровольців, які самостійно прибувають до військкоматів та військових частин.

Про це  5 грудня, під час брифінгу повідомив начальник відділу впровадження служби в резерві мобілізаційного управління Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України полковник Михайло Щербіна.

На заході також були присутні голова Ради резервістів Збройних Сил України молодший лейтенант Тарас Ткалич і заступник голови Ради резервістів молодший лейтенант Мирослав Гай.

– Підготовка резервістів та військовозобов’язаних протягом грудня буде проводитися як у складі бригад – терміном до 15 діб, так і у складі навчальних центрів  – терміном до 20 діб, – зазначив офіцер. 

За словами полковника Михайла Щербіни, збори в складі бригад дозволять провести заходи бойової підготовки військових частин разом з резервістами та забезпечити, в разі загострення обстановки, готовність бригад до виконання завдань за призначенням у найкоротші терміни без проведення додаткових заходів злагодження.

Збори в складі навчальних центрів дозволять здійснити допідготовку резервістів оперативного резерву першої черги кваліфікованих (гостродефіцитних) спеціальностей (фахівці екіпажів бойових машин, снайпери, артилеристи, танкісти тощо), які необхідні для доукомплектування бойових військових частин.

– Крім того, в областях, де запроваджено режим воєнного стану, передбачається проведення зборів з резервістами та військовозобов’язаними територіальної оборони, терміном до 10 діб. Під час зборів буде проведено бойове злагодження бригад та батальйонів територіальної оборони, відповідні навчання з метою підготовки до захисту своїх областей, а також чисельні заходи у рамках проведення «Єдиних стрілецьких днів», – зазначив офіцер.

Загалом, протягом трьох останніх років підготовку на зборах у складі бойових військових частин та органів військового управління вже пройшли понад 40 тисяч резервістів оперативного резерву першої черги.

– Оголошення мобілізації передбачається лише за умов відкритої агресії проти України, – підсумував Михайло Щербіна.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень