Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

2018 - рік успішної діяльності Вінниччини на міжнародній арені

Дата: 12.02.2019 09:13
Кількість переглядів: 146

Про це зазначив директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, презентуючи Карту пріоритетів Департаменту на 2019 рік.

Як зазначив посадовець, протягом минулого року область відвідали 60 іноземних делегацій, зокрема 12 Надзвичайних і Повноважних Послів країн світу, делегації регіонів-партнерів та міжнародних організацій, в тому числі ОБСЄ, Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, Міжнародної Ради з охорони пам’яток і визначних місць, представництва МВФ в Україні, місії європейських експертів з питань розвитку публічних фінансів, електронного урядування. Крім того, було організовано понад 20 візитів делегацій з Вінниччини закордон.

«У 2018 році Департаментом було організовано проведення на Вінниччині виїзного засідання Ради з просування експорту при Мінекономрозвитку та заходи для підприємств-експортерів в рамках Експортного дня, а також виїзне засідання міжурядової українсько-молдовської Робочої групи з питань транспорту. За результатами останнього було підписано Дорожню карту з будівництва мосту в районі населених пунктів Ямпіль та Косеуць. Крім того, розпочав свою роботу Міжнародний пункт пропуску автомобільного сполучення «Бронниця – Унгурь», що здійснює міждержавний зв’язок між Україною і Республікою Молдова через р. Дністер в Могилів-Подільському районі», - зазначив Володимир Мережко.

Також, в рамках відзначення ювілейних дат, а саме: 60-річної співпраці Вінницької області з Сьвєнтокшиським воєводством та 10-річної співпраці з Лодзинським воєводством Республіки Польща, було пожвавлено економічну активність та організовано і проведено ряд культурних заходів.

Одним із пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку Вінницької області є, зокрема, залучення міжнародної технічної допомоги. Так, протягом 2018 року в області впроваджувались 26 проектів, з яких по восьми Вінницька обласна державна адміністрація виступає бенефіціаром. Найбільшими донорами міжнародної технічної допомоги для Вінниччини є Європейський Союз та США, а також Канада, Швейцарія та Німеччина.

Також, посадовець окремо зупинився на питанні конкурсу територіальних громад: «Для участі в ХV обласному Конкурсі проектів розвитку територіальних громад минулого року було подано рекордну кількість проектів – 735, з яких переможцями стали 384 проекти, що в 1,6 рази більше ніж у 2017 році. На реалізацію проектів-переможців з обласного бюджету виділено 38,5 млн. грн., що на 15,5 млн. грн. більше ніж у попередньому році. З 1 лютого вже приймаються заявки для участі у XVI обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Цьогоріч на реалізацію Конкурсу в обласному бюджеті закладено 20 млн.грн».

Карта пріоритетів на 2019 рік« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень