Реабілітація дітей з інвалідністю

Дата: 12.06.2019 09:13

Відповідно до Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №309 за кошти державного бюджету управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснюється направлення  таких дітей до центрів реабілітації.

Перелік реабілітаційних установ формується Фондом згідно із заявницьким принципом реабілітаційної установи та оприлюднюється на офіційних веб - сайтах Мінсоцполітики та безпосередньо з переліком реабілітаційних установ можливо ознайомитись в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації,  в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної  програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження І та ІІ ступеня – 16 тис. гривень, ІІІ ступеня -25 тис. гривень.

Під час здійснення реабілітаційних заходів у стаціонарі їх гранична вартість може включати вартість проживання та харчування дитини, одного із батьків дитини чи її законного представника. Реабілітаційні заходи в межах їх граничної вартості можуть бути надані одній дитині декілька разів протягом бюджетного року.

Перелік базових  реабілітаційних заходів призначається індивідуально залежно від потреби дитини.

Батьки дітей з інвалідністю, у яких не встановлено діагноз дитячий церебральний параліч та дітей із групи ризику до 3 річного віку просимо звертатись до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації для отримання направлення до реабілітаційних установ.

За більш детальнішою інформацією просимо звертатись до управлінні праці та соціального захисту населення Тиврівської райдержадміністрації за адресою смт, Тиврів, вул. Першотравнева, 6, тел.: 2-22-68; 2-12-86.