Тиврівський район, Вінницька область

Щоб діти зростали в щасті, радості та любові.

Переглядів: 86

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення,  який співпадає з великим православним святом Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії. У цей день ми вітаємо всіх донечок і синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні. Їм може бути і півроку, і п»ять, і п’ятнадцять, і навіть за тридцят — але це завжди їх свято. Ми вітаємо усиновлювачів, які вчора, а може рік чи два, чи багато-багато років тому всиновили дитину. Це завжди свято люблячої та міцної сім’ї, життєвої мудрості і щирості, розуміння, великої душі та великого терпіння.

Мама і тато – два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її.

27 родин Тиврівського району, в яких проживають 39 усиновлених дітей віком до 18 років, роблять  благородну, неоціненно важливу справу. 66 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховується в сім’ях опікунів та піклувальників; 37дітей знайшли сімейний затишок в дитячих будинках сімейного типу, 1 – у прийомній сім’ї, що діють на території району.  Сподіваємося, що з кожним роком буде збільшуватися кількість родин району, що дадуть прихисток дітям, які не мають рідної сім’ї.

Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, й до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Хай в Україні будуть лише щасливі діти!!!