Тиврівський район, Вінницька область

На Вінниччині триває передплата на друковані видання на 2019 рік через Укрпошту

Переглядів: 67

10 грудня, в приміщенні Вінницької дирекції ПАТ «Укрпошта» відбулась обласна селекторна нарада для представників районних друкованих видань з питань активізації роботи з передплатної кампанії на 2019 рік.

В обласній студії участь у нараді взяли: директор Вінницької дирекції ПАТ «Укрпошта» Наталія Костюк, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, працівники «Укрпошти», відповідальні за проведення передплатної кампанії.

В ході наради Олександр Крученюк закликав редакторів районних видань тісніше налагодити співпрацю із місцевими відділеннями «Укрпошти»:

«На місцях легше визначити, де саме виникають проблеми і яким чином можна цьому зарадити. Наша сила – у взаєморозумінні. Так як робота відділень «Укрпошти» залежить від того,скільки буде передплачено видань, так і робота місцевих ЗМІ залежить від того, наскільки ви зможете їм допомогти у передплаті. Це своєрідний симбіоз, саме та співпраця, яка є необхідною на даний, дуже відповідальний момент».

Посадовець підкреслив, що в період глобалізації, коли з геометричною прогресією зростає населення великих міст, а в деяких сільських населених пунктах залишаються лише люди поважного віку, поштар для них є надзвичайно авторитетною особою, тож йому і належить знайти точки дотику із потенційними передплатниками. Районні друковані ЗМІ є потужним джерелом інформації про життя області в цілому та конкретного району,  і на це потрібно зважати.

«Передплатна кампанія на наступний рік завершується 30 грудня 2018 року, тому ми сьогодні маємо спрацювати на покращення її результату задля  збільшення обсягів  місцевих видань»,- наголосила  Наталія Костюк.

Вона підкреслила, що усі охочі отримувати вітчизняну та місцеву періодику можуть оформити передплату у поштових відділеннях зв’язку або через листонош. Також передплатити газети та журнали можна в режимі on-line .

Укрпошта працює у штатному режимі і введення військового стану в області не вплинуло на її роботу: умови виплати пенсій та пересилання поштової кореспонденції не змінюються. Клієнти, як і раніше, отримуватимуть послуги у поштових відділеннях в повному обсязі.

На офіційному сайті Укрпошти повідомляють, що жодних змін у процедурі оформлення передплати чи її доставки не відбулось, поштові відділення та листоноші працюють у штатному режимі, а послуги з передплати залишаються для компанії в пріоритеті.

Вінницька ОДА