Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Чергове засідання Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Дата: 18.01.2018 09:11
Кількість переглядів: 265

Вчора, 17 січня, в приміщенні райдержадміністрації, відбулося чергове засідання Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням заступника голови райдержадміністрації Анатолія Коваля за участю її членів. 

На порядок денний засідання Комісії виносилось питання щодо призначення чи не призначення, відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщених осіб. Секретар Комісії - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Гречко повідомила, що на розгляд надійшло 23 заяви від осіб, які тимчасово проживають на території району в зв’язку з переміщенням із зони антитерористичної операції, та звернулися до управління соціального захисту населення щодо призначення (відновлення) щомісячної адресної допомоги на проживання відповідно до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою КМУ від 01.10.2014 року № 505 (зі змінами, внесеними постановою КМУ від 31.05.2017 року № 370), допомоги при народженні дитини та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. 

На підставі поданих документів та актів обстежень матеріально-побутових умов проживання внутрішньо переміщених осіб, Комісія, детально вивчивши матеріали справ, прийняла рішення призначити зазначені допомоги 21 заявнику. Решті 2 заявникам відмовлено у призначенні.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень