Підтримка стабільності економіки і виконання стратегії зменшення боргів – ключові орієнтири Уряду

Дата: 19.09.2018 15:10

Підтримка стабільності економіки і виконання стратегії зменшення боргів, у тому числі в контексті співпраці з міжнародними фінансовими організаціями – ключові орієнтири роботи Уряду на найближчу перспективу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

Відзначимо, що засідання розпочалося хвилиною мовчання за Урядовою уповноваженою з питань прав осіб з інвалідністю Раїсою Панасюк. Глава Уряду відзначив, що пам’ять про Раїсу Василівну - велику жінку, людину великого серця і щирої душі завжди буде в серцях мільйонів людей, яким вона допомогла.

Повертаючись до порядку денного роботи Уряду, Прем’єр-міністр повідомив, що, згідно з оновленими даними Держстату, зростання ВВП у другому кварталі становить 3,8%. «У людей більше роботи, ми більше виробляємо послуг, – сказав Володимир Гройсман. – Економіка зростає 10 кварталів поспіль. Але поки що люди не сильно відчувають економічний ріст. Тож завдання – утримувати і примножувати це зростання».