Тиврівський район, Вінницька область

Візит начальника Головного управління ДСНС України у Вінницькій області до Тиврівського району

Переглядів: 45

6 липня начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук із робочим візитом перебував у Тиврівському районі.

У рамках реформи із децентралізації влади, що дає на місцях можливість отримання кращого фінансування з бюджетів територіальних громад на розвиток пожежно-рятувальних підрозділів, у районах Вінниччини продовжуються активні роботи з їх реконструкції, оновлення та облаштування.

У підпорядкуванні Тиврівського районного сектору є одразу дві Державних пожежно-рятувальних частини: у м. Гнівань та у самому районному центрі.

За шість місяців поточного року на розвиток  пожежно-рятувальних підрозділів району благодійниками було виділено допомоги на суму понад 169 тисяч гривень. З місцевого бюджету надійшло субвенцій на 138 тисяч гривень.

На ці кошти бійців одразу двох частин забезпечено берцями, повсякденним форменим одягом (оновленого зразка відповідно до наказу МВС), а також проводяться капітальні ремонтні роботи будівель ДПРЧ. Зокрема у підрозділі м. Гнівань повністю відремонтовано бокс  пожежного депо для резервної техніки, розширено пройоми для трьох нових воріт із енергозберігаючими вікнами, що дасть можливість продовжити комплектувати частину великогабаритною сучасною рятувальною технікою. Відремонтовано фасадну частину на площі 500 кв.м та впорядковано прилеглу територію. Це включає у себе повну заміну водовідвідних стічних труб з подальшою укладкою тротуарної плитки, якої закуплено вже 48 палетів  .

У Державній пожежно-рятувальній частині №31, що у селищі міського типу  Тиврів окрім ремонтних робіт бійцям ДСНС за спонсорські кошти придбано 12 комплектів спеціального захисного бойового одягу «Фенікс». Рятувальники кажуть, що вже встигли його «випробувати на міцність» під час ліквідації кількох пожеж. Бойовки не промокають.

Також у ході візиту на Тиврівщину головний рятувальник області Руслан Шевчук провів зустріч із місцевим підприємцем с.Сутиски, який виявив бажання на базі власної компанії створити рух добровольців-вогнеборців. У свою чергу начальник вінницького гарнізону пообіцяв особисту підтримку та сприяння у навчанні майбутніх добровольців пожежній справі. «Це буде вже четверта команда добровольців, яка функціонуватиме в нашій області. Я впевнений, що за цим майбутнє. Ви даєте гарний приклад для інших підприємців. Адже безпека людей чи то вдома, чи то на роботі має бути понад усе», - зазначив Руслан Шевчук.

Головне управління ДСНС України у Вінницькій області