Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Творча зустріч з письменниками

Дата: 25.05.2018 16:08
Кількість переглядів: 250

25 травня Тиврівський край на чолі з головою райдержадміністрації Бойком Віктором Володимировичем приймав гостей не лише з багатьох куточків України, а й з іншої держави - Білорусії. В районному будинку культури відбулась творча зустріч з письменниками, поетами - поетом Тиврівщини, депутатом обласної ради Жанною Дмитренко, Петром Перебийносом, Анатолієм Федоровим, Наталією Поклад, Антоніною Корінь, Вірою Марущак. 

В рамках Міжнародного Шевченківського свята працівники галузі культури продемонстрували свою творчість показавши театралізовану постановку "Шевченкввські музи " В сім' ї вольній новій". Після вистави гості відвідали Тиврівський ліцей поглибленої підготовки в галузі науки та районний краєзнавчий музей. В другій половині дня делегація письменників від' їхала з гостинами до м. Шаргород.

Особлива подяка Тиврівській школі, а саме директору Мельнику П.В. та класним керівникам Вітюк Л.М. та Кузьмик І.М та викладачу Тиврівської  дитячої музичної школи Шафарській Л.С за чудову гру на скрипці, яка так вразила письменників!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень