Тиврівський район, Вінницька область

Творча зустріч з письменниками

Переглядів: 74

25 травня Тиврівський край на чолі з головою райдержадміністрації Бойком Віктором Володимировичем приймав гостей не лише з багатьох куточків України, а й з іншої держави - Білорусії. В районному будинку культури відбулась творча зустріч з письменниками, поетами - поетом Тиврівщини, депутатом обласної ради Жанною Дмитренко, Петром Перебийносом, Анатолієм Федоровим, Наталією Поклад, Антоніною Корінь, Вірою Марущак.

В рамках Міжнародного Шевченківського свята працівники галузі культури продемонстрували свою творчість показавши театралізовану постановку "Шевченкввські музи " В сім' ї вольній новій". Після вистави гості відвідали Тиврівський ліцей поглибленої підготовки в галузі науки та районний краєзнавчий музей. В другій половині дня делегація письменників від' їхала з гостинами до м. Шаргород.

Особлива подяка Тиврівській школі, а саме директору Мельнику П.В. та класним керівникам Вітюк Л.М. та Кузьмик І.М та викладачу Тиврівської  дитячої музичної школи Шафарській Л.С за чудову гру на скрипці, яка так вразила письменників!