Співпраця влади та релігійних конфесій

Дата: 26.10.2018 08:54

Співпраця влади та релігійних конфесій завжди є важливою та необхідною щодо вирішення актуальних питань для громади.

Вчора, 25 жовтня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк з метою знайомства та координації роботи провів робочу зустріч із священнослужителями Української православної церкви району. Також були присутні: начальник відділу сімї та молоді, з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації, член  районної  Ради церков і релігійних організацій при голові райдержадміністрації Віталій Романський, представник Тиврівського відділення поліції Олександр Плетенчук.

Зустріч було ініційовано Тиврівським відділенням поліції  задля недопущення міжконфесійних конфліктів, забезпечення публічної безпеки та порядку.

Зустріч відбувалася в умовах толерантних і партнерських відносин, спрямованих на ефективне  вирішення спірних питань щодо користування культовими спорудами та недопущення конфліктних ситуацій на міжконфесійному ґрунті.

Напередодні відбулась зустріч із священнослужителями Української православної церкви Київського патріархату.

Підводячи підсумки засідання, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк побажав усім згуртованості довкола моральних та духовних цінностей і запевнив, що районна влада не залишатиметься осторонь проблем життєдіяльності релігійних громад.