Відбулась оперативна нарада з питань матеріального забезпечення та дотримання законності та правопорядку під час виборів Президента України 31 березня 2019 року

Дата: 21.03.2019 16:00

Сьогодні, 21 березня в кабінеті голови районної державної адміністрації Віктора Бойка відбулась оперативна нарада з питань забезпечення законності та правопорядку під час виборів Президента України 31 березня 2019  року.

У нараді взяли участь: начальник ГУ статистики у Вінницькій області – Ігнатов Сергій Новомирович, начальник Тиврівського відділення поліції, Жмеринського районного відділу поліції ГУ національної поліції у Вінницькій області Присяжнюк Анатолій Віталійович, начальник Гніванського відділення поліції, Жмеринського районного відділу поліції ГУ національної поліції у Вінницькій області – Василик Володимир Вікторович , начальник Тиврівської ДПРЧ-31 – Назарик Володимир Васильович, директор СО Тиврівські електричні мережі ПАТ Вінницяобленерго –  Колубай Микола Васильович, заступник голови райдержадміністрації – Вітюк Володимир Вікторович, Курівник апарату райдержадміністрації – Романська Ірина Дмитрівна, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців – Семенюк Олександр Валентинович та  працівники райдержадміністрації, що входять до складу інформаційно-аналітичної групи, яка буде працювати в день виборів.

Ігнатов Сергій Новомирович окреслив основні питання матеріально-технічного забезпечення дільниць району, готовності приміщень для голосування, згідно чинного законодавства. Із вищезазначених питань керівник апарату райдержадміністрації надала вмотивовану відповідь.

Володимир Назарик доповів про обстеження усіх приміщень виборчих дільниць на предмет пожежної безпеки та наявності вогнегасників.

Анатолій Присяжнюк окреслив основні проблемні питання, які необхідно узгодити з органами місцевого самоврядування, зокрема забезпечення перебування на дільницях працівників правоохоронних органів, та доповів про готовність до охорони виборчих дільниць з моменту отримання  бюлетенів та забезпечення правопорядку у день голосування.

"Наше з вами головне завдання - забезпечення демократичних, прозорих виборів Президента України. Ми з вами повинні зробити все можливе щоб не допустити провокацій безпосередньо у день голосування та під час підрахунку голосів, забезпечити дотримання законодавства та правопорядок задля безпечного та вільного волевиявлення виборців", - наголосив Віктор Володимирович, підводячи підсумки зібрання.