Заступник начальника Управління культури і мистецтв ОДА Валентина Троян виборола перше місце в номінації «Кращий керівник» Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Дата: 10.10.2018 12:59

Нещодавно відбувся щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» між державними службовцями Апарату Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, іншими державними органами.

За підсумками ІІІ туру, цьогоріч перше місце та відзнаку Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в номінації «Кращий керівник» здобула заступник начальника Управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації Валентина Троян.

Вітаємо з перемогою!                                                                                                                                     Вінницька ОДА.