Тиврівський район, Вінницька область

Командно-штабні навчання тиврівських рятувальників

Переглядів: 29

Днями на території Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю рятувальники 31 Державної пожежно-рятувальної частини провели командно-штабні навчання із залученням служб району.
Основною метою навчань було поглиблення знань, набуття практичних умінь і навичок та відпрацювання взаємодії між службами. За тактичним задумом, загоряння сталося в одній із кімнат будинку-інтернату. Прибувши до місця події, рятувальники провели евакуацію персоналу та пацієнтів. Ланка газодимозахисної служби вивела на свіже повітря із осередку пожежі постраждалих та передала їх працівникам екстреної медичної допомоги. В ході навчань відмінну роботу показали всі спеціалізовані служби - після отримання відповідного сигналу прибули на місце змодельованої ситуцації завчасно, оперативно провели роботу та  евакуювали постраждалих з наданням першої медичної допомоги. Роль постраждалих погодились виконувати підопічні Тиврівського будинку-інтернату.