Вінничани привезли нагороди Міжнародного конкурсу з художньої гімнастики «UAE CUP 2018»

Дата: 03.01.2019 08:54

Нещодавно відбувся Міжнародний конкурс з художньої гімнастики «UAE CUP 2018» в Дубаях (ОАЕ).

Вінниччину представили 10 гімнасток. У перший день змагань вінничанка Єва Пінько стала чемпіонкою, а Кіра та Єва Сірачови, Соломія Ковальчук і Софія Рембайло – призерками. Тоді ж наша команда, до складу якої увійшли п’ять спортсменок, виборола золото у престижних групових вправах.

У другий змагальний день Уляна Янушевська посіла другі місця у вправах без предметів і з булавами. Марина Какасян стала чемпіонкою у вправі з булавами та здобула бронзу у вправі з обручем. Також по декілька нагород у різних видах програми привезли додому Поліна Демченко, Катерина Янчук і Ліза Марцинковська.