Пролунав останній дзвоник!

Дата: 01.06.2019 17:53

31 травня у навчальних закладах Тиврівщини продзвеніли останні дзвоники, сповістивши школярів  про закінчення навчального року. Учні, вчителі, батьки заполонили сьогодні шкільні подвір’я, аби разом провести у доросле життя випускників та привітати із початком канікул молодше покоління школярів.

За доброю традицією, керівники району цього дня відвідали навчальні заклади, аби сказати своє напутнє слово випускникам, подякувати їх наставникам та батькам за виховання молодого, перспективного покоління. Зокрема, голова районної державної адміністрації Віктор Бойко та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний були почесними гостями Сутисківської спеціалізованої загальноосвітньої школи–інтернат. Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Вікторович Вітюк вітав зі святом останнього дзвоника учнів Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Олександр Валентинович Семенюк представляв керівництво та вручив Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради колективу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт. Сутиски.

Від імені влади району Віктор Володимирович подякував усім вчителям за їх нелегку роботу, привітав учнів із закінченням навчального року та висловив найкращі сподівання щодо світлого та мирного майбутнього нинішніх випускників.

Голова районної державної адміністрації Віктор Бойко та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний вручили колективу та директору Сутисківської спеціалізованої загальноосвітньої школи–інтернат Андрію Олеговичу Жовміру почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради; взяли участь у врученні вчителям та кращим учням школи грамот райдержадміністрації та районної ради за особливі успіхи та досягнення у навчанні, художній самодіяльності та спорті. У подарунок школі було вручено телевізор.