Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В с. Строїнці відбувся V Національний День саду

Дата: 05.07.2018 16:53
Кількість переглядів: 407

Сьогодні, в с. Строїнці на базі господарства ТОВ "Обрій" пройшов V Національний день саду. 

До участі у заході долучились перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук, заступник голови Тиврівської райдержадміністрації Віктор Вітюк, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Романська, голова районної райди Ярослав Красовський аграрії з Вінниччини та інших регіонів України, фахівці аграрної галузі і представники компаній, що спеціалізуються на виробництві агротехніки, сільськогосподарського інвентарю, а також добрив та засобів захисту рослин від шкідників.

«Наша область є потужним регіоном України по виробництву продукції садівництва, її переробки та вирощуванню посадкового матеріалу. В усіх категоріях господарств області площа багаторічних насаджень складає понад 26 тис. га та постійно зростає. Щороку здійснюється посадка молодих садів та ягідників. Особливо актуальним є посадка високоінтенсивних садів. Окрім того, садівнича галузь Вінниччини дає змогу працювати більш як 30 тисячам людей. І це спонукає до систематичної підтримки даної галузі, адже вона є соціально спрямованою з точки зору створення нових робочих місць», - зазначив Андрій Гижко.

В ході свята учасники мали змогу ознайомитись із сучасними методами боротьби із шкідниками багаторічних плодових насаджень та факторами, що зумовлюють їх економічне значення. Також на заході були представлені сучасні зразки посадкового матеріалу та технології його вирощування, холодильне обладнання для довгострокового зберігання врожаю та найновіші розробки в сфері пакувального обладнання для садівничої галузі.

В ході практичної частини заходу присутні оглянули демонстраційні ділянки агрохімічних партнерів з технології вирощування сливи, черешні, яблуні, малини та лохини. Також організаторами підготовлено та продемонстровано різноманітну техніку та технологічні рішення для садівництва.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень