Вінничанин Богдан Колеснік посів друге місце в п’ятиборстві з легкої атлетики на міжнародних змаганнях

Дата: 12.03.2019 08:52

На минулому тижні  у м. Стамбул (Туреччина) відбулася матчева зустріч збірних команд Білорусь – Франція – Туреччина – Україна з легкої атлетики серед юнаків. В складі збірної команди України виступав вінничанин Богдан Колеснік, який посів друге місце у п’ятиборстві.

Впродовж 8-10 березня 2019 року у м. Вінниця відбулись обласні змагання з веслування на байдарках і каное з ЗФП, де взяли зяли участь 101 учасник з 3 команд. Переможцями в багатоборстві стали Владислав Притуляк,  Віталій Голюк, Катерина Куринець, Микита Семенчук.

В м. Вінниця в залі СК «Колос» 09-10 березня 2019 відбувся Чемпіонат області з греко-римської боротьби. У змаганнях взяли участь 56 спортсменів з 4 районів області. Переможцями в окремих вагових категоріях стали Артем Заморський, Максим Задриборода, Костянтин Соболевський.

У м. Чорноморськ протягом 6-9 березня 2019 року відбувся чемпіонат України з універсального бою. У розділі «ЛАЙТ» вінничани вибороли перші місця в наступних вагових категоріях:  Мрочко Оксана – 37 кг, Григоренко Катерина –  47 кг, Прiщенко Олександр – 57 кг, Мудрак Данило – 60 кг, Фiник Вячеслав – +80кг. У розділі «КЛАСИКА» наші спортсмени здобули такі нагороди: Кондратюк Роман 60 кг -1 місце, Зубко Назар 60 кг - 1 місце, Шпортій Олександр - 2 місце.

У м. Вінниця 8 березня в приміщенні спортивного залу Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова «Вінницькі блискавки» провели дві зустрічі з командою «Чайка-ДЮСШ» (Бердянськ) та «Козачка-КПУ» (Запоріжжя) в рамках чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд Суперліги. На жаль, наша команда поступилась суперницям з рахунком 86:72 та 52:72 відповідно.

У м. Запоріжжя протягом 7-10 березня відбувся ЧУ з таеквондо ІТФ. Наші спортсмени показали наступні результати:

1 місце Баєв Володимир;

1 місце Ткачук Лілія;