На Вінниччині продовжуються роботи з поточного середнього ремонту автошляхів

Дата: 08.04.2019 08:52

За інформацією Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, на автомобільній дорозі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка», що входить до складу міжнародного коридору Go Highway, наприкінці березня розпочато ремонт чотирьох ділянок, сумарною протяжністю близько 20 км.

Відповідно до проектно-кошторисної документації, підрядні організації виконують поетапні роботи із поширення проїзної частини, укріплення основи, влаштування вирівнюючих та верхніх шарів асфальтобетону.

Відповідно до постанови КМУ на ремонт автомобільної дороги М-12 виділено 2,3 млрд.грн. У 2019 році заплановано відремонтувати 72 км по автомобільній дорозі М-12, враховуючи 13 км капітального ремонту найбільш уражених ділянок за м. Гайсин, в районі населених пунктів Тарасівка, Рахнівка, Гранів.