Тиврівський район, Вінницька область

Якісна освіта наших дітей – інвестиція у майбутнє.

Переглядів: 238

Зазначив голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко на нараді, яка відбулась сьогодні, 7 листопада,  за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка, керівника апарату Ірини Романської, головного лікаря КНП «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» В.М. Приймака, начальника фінансового управління Н.Б. Мельник, начальника управління праці та соціального захисту населення О.А. Чичкалюка, головного редактора районної газети «Маяк» В.В. Усатюка та керівництво відділу освіти.

Зокрема на нараді були підведені підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання за 2018 рік, обговорювався новий порядок призначення житлових субсидій для населення та багато інших нагальних питань.  Тож Віктор Бойко дав доручення начальнику відділу освіти Нижнику О.Т., колегіально з директорами шкіл, розробити прозору систему заохочення для всіх педагогічних працівників району, яка б базувалась на реальних досягненнях конкретного вчителя; завершити поставку дров в школи та амбулаторії району.  А також ряд інших доручень, щодо вирішення порушених питань.