Тиврівський район, Вінницька область

Пакунок малюка

Переглядів: 89

В Україні триває пілотний проект із надання одноразової натуральної допомоги при народженні дитини «Пакунок малюка».

«Пакунок малюка» – це набір необхідних речей для новонародженої дитини. Сьогодні до проекту долучилися перший заступник голови Тиврівської райдержадміністрації О. В. Заворітний та начальник управління праці та соціального захисту населення О.А. Чичкалюк.
Вони привітали батьків з народженням дітей і побажали малюкам рости здоровими та щасливими на радість батькам і гордість країни, натомість батьки дякували за увагу держави до них та їхніх дітей.
 «Пакунок  малюка» є безповоротною адресною соціальною допомогою та видаватиметься по одному на кожну новонароджену дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.