Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Гніванська міська лікарня отримала сучасне устаткування зі США

Дата: 05.12.2018 16:44
Кількість переглядів: 194

Сьогодні, 5 грудня, Гніванська міська лікарня отримала допомогу від американської благодійної організації «International Headquarters», а саме – контейнер із сучасним медичним обладнанням, що забезпечуватиме максимально комфортні умови для обстеження та належного рівня лікування місцевих мешканців.

У передачі обладнання також взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, зазначивши: «Варто сказати, що отримання необхідного устаткування також відбулось завдяки злагодженій співпраці та зусиллям Гніванської міської об’єднаної територіальної громади. Звісно, були певні труднощі, адже на цей вантаж місцеві жителі очікували майже півтора роки. Дуже приємно,що на сьогодні триває взаємодія ОТГ з громадянами, які проживають за кордоном. Благодійна допомога вартістю близько мільйона доларів також включає обладнання для проведення магнітно-резонансної томографії, що сприятиме покращенню рівня медичних послуг в місцевій лікарні». Олександр Крученюк також підкреслив важливе значення ефективної співпраці органів місцевого самоврядування різних рівнів, зауваживши про реформування медичної галузі, спрямованої на підготовку висококваліфікованих фахівців, надання високоякісних послуг та забезпечення медичних установ сучасним устаткуванням.

У свою чергу, Гніванський міський голова Володимир Кулешов розповів присутнім про співпрацю щодо забезпечення необхідного обладнання. За словами Володимира Кулешова, минулого року в Сполучених Штатах Америки була підписана довгострокова тристороння угода про співпрацю між Гніванською міською об’єднаною територіальною громадою, радником консула з питань культури та економічних зв’язків Анатолієм Кучером, а також з керівником благодійної організації «International Headquarters» В. Дугласом Джексоном.

Варто зазначити, що на сьогодні Гніванська об’єднана територіальна громада активно проводить заходи з підвищення енергоефективності, зокрема, завдяки співпраці з компанією «Технологія. Обладнання. Сервіс», міська лікарня обладнана сучасною котельнею.

Вінницька ОДА« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень