Працівники райдержадміністрації прийняли участь в 23 сесії районної ради

Дата: 11.06.2018 08:44

В п’ятницю, 8 червня голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко взяв участь в 23 позачерговій сесії районної ради. Основною причиною скликання сесії стало виділення коштів на заробітну плату працівникам освіти та медичної галузі, питання було вирішено позитивно.

Всього на розгляд сесії було винесено 18 питань, серед яких створення «Інклюзивно-ресурсного центру Тиврівського району», передача субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, зокрема капітального ремонту Гніванської амбулаторії загальної практики сімейної до бюджету Гніванської міської ОТГ для використання за цільовим призначенням, про комунальне некомерційне підприємство «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та інші. Сесія пройшла в запеклих дебатах, але в цілому всі питання було розглянуто і прийнято відповідні позитивні рішення.