Тиврівський район, Вінницька область

На головній адмінбудівлі Тиврівщини встановлено електронний годинник

Переглядів: 109

Нещодавно на будівлі Тиврівської райдержадміністрації з'явилася родзинка, яка вабить око тиврівчан та гостей. На місці старого годинника, стрілки якого зависли у 70-х роках, з'явився новий та сучасний електронний годинник. Автором і ініціатором встановлення годинника є перший заступник голови Тиврівської райдержадміністрації Олександр Заворітний. Допомогли втілити ідею небайдужі жителі району: Дмитро Малюта, Євген Самодій та Віктор Щур.

Коментуючи факт встановлення електронного годинника, Олександр Заворітний побажав всім мешканцям районної територіальної громади відмовитися від фрази: «У мене не має часу…» і усвідомити те, що час є практично для всього, насамперед, для здійснення гарних справ на благо розвитку району, і висловив сподівання, що новий годинник відліковуватиме лише щасливі миті, події і моменти суспільного буття Тиврівщини.