Олександр Заворітний - перший заступник голови Тиврівської райдержадміністрації

Дата: 17.07.2018 16:38

Сьогодні голова районної державної адміністрації Віктор Бойко, за участю голови районної ради Ярослава Красовського,  представив активу Тиврівщини  новопризначеного першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Васильовича Заворітного.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 16 липня 2018 року № 21-рк  «Про призначення Заворітного О.В.» Олександра Васильовича з 17 липня 2018 року  призначено на посаду першого заступника голови районної державної адміністрації.

Заворітний Олександр Васильович народився в м. Гнівань Тиврівського району. В 2008 році закінчив  Вінницький національний технічний університет за спеціальністю технології та засоби телекомунікацій, здобувши кваліфікацію інженер з електронного апаратобудування. З 2006 року займається підприємницькою діяльністю. З 2016 року і по сьогодні менеджер з питань регіонального розвитку   Вінницької територіальної організації партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ». Помічник народного депутата Івана Мельничука. В 2018 році закінчив Донецький національний університет імені Василя Стуса за фахом юрист. Одружений, виховує сина.