Тиврівський район, Вінницька область

Освітяни району провели щорічну серпневу конференцію

Переглядів: 498

Сьогодні, 30 серпня, пройшла серпнева конференція працівників освіти району, головна мета якої обговорити всі можливі виклики у галузі освіти.

Цього року захід став надважливим оскільки з першого вересня в Україні впроваджується один з етапів реформування - “Нова українська школа”. Конференція розпочалась вітанням учнів Нової Української школи, пілотних минулорічних перших класів Сутисківської школи.

В роботі конференції прийняли  участь: голова Тиврівської райдержадміністрації В.В. Бойко, перший заступник голови райдержадміністрації О.В. Заворітний та голова районної ради  Я.Й. Красовський.

Віктор Бойко  привітав освітян з початком нового навчального року та зазначив, що концепція «Нової української школи» має стати фундаментом реформи всієї середньої освіти, пріоритетом якої є формування нації, що постійно навчається і розвивається. І першочергове завдання вчителя у Новій українській школі – дати учню розуміння, де та як можна застосувати отримані знання на практиці, а також використати їх для вирішення особистих проблем та досягнення високих цілей.

Під час конференції начальник відділу освіти райдержадміністрації Олексій Теофенович Нижник прозвітував про підсумки за минулий навчальний рік і окреслив завдання на майбутній, 2018-2019 навчальний рік.

За підсумками 2017-2018 навчального року грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації були нагороджені кращі працівники освітньої галузі. Вручені сертифікати кращим навчальним закладам за проведені районні семінари та практикуми на високому науково-методичному рівні.

Завершилась конференція вшануванням ветерана педагогічної праці, учителя-методиста, «Відмінника освіти України» Пліхти Світлани Гнатівни, яка в цьому році завершила свою педагогічну діяльність.