Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Кращі журналісти Вінниччини отримали нагороди з нагоди професійного свята

Дата: 05.06.2019 16:34
Кількість переглядів: 215

Сьогодні, 5 червня, у приміщенні обласної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня журналіста України.

Варто підкреслити, що це свято відзначають вже 25 років поспіль: у 1994 році був підписаний перший Указ Президента України про встановлення професійного свята працівників засобів масової інформації. 

Знакові події відбулись у червні 1992 року, адже саме тоді Національну спілку журналістів України було прийнято до лав найбільшої у світі організації професійних працівників ЗМІ – Міжнародної федерації журналістів (IFJ).

Сьогодні керівники області та міста також привітали працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження, які відзначають професійне свято 25 травня.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій зазначив: «Ми живемо в особливий період, наповнений різними подіями та емоціями. Я переконаний в тому, що на сьогодні у суспільстві є запит на щирість та добро. Сучасні процеси світового масштабу є особливо багатогранними та покладають нові виклики на кожного з нас. Важливі зміни відбуваються і в системі комунікацій та інформаційних технологій. Ви обрали нелегку та вкрай відповідальну професію, адже виконуєте надзвичайно важливу місію для розвитку нашої демократичної, європейської держави. Хочу побажати кожному з вас творчого натхнення, позитивних емоцій та нових досягнень, родинного тепла і затишку».

У свою чергу, голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував за співпрацю та зауважив: «Ви надаєте можливість владі та суспільству загалом побачити події під іншим кутом. Адже ви бачите багатогранність світу та формуєте суспільну думку, творите історію сьогодення».

Щирі привітання з нагоди свята також висловив Вінницький міський голова Сергій Моргунов. «Професія журналіста передбачає високий рівень відповідальності. Ви не лише інформуєте про події, а й можете вказати на ті чи інші недоліки, запропонувати та допомогти рухатися у певному напрямку. Від вашого сприйняття інформації залежить і ставлення суспільства до того, що відбувається».

Під час урочистостей Грамотою Верховної Ради України нагороджено громадського діяча, волонтера, журналіста Василя Кізку.

З нагоди професійного свята, Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради, грошові винагороди отримали 69 працівників ЗМІ, а також працівники видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження.

25 осіб отримали грошові винагороди, квіти і Почесні грамоти Вінницької міської ради.

З вітальним словом до присутніх також звернувся голова обласної організації Національної спілки журналістів України Василь Паламарчук, вручивши учасникам заходу відзнаки НСЖУ.

Варто зазначити, що вже третій рік поспіль на Вінниччині обласною Радою проводиться конкурс «Децентралізація та реформування місцевого самоврядування в Україні», результати якого довели фаховість та професіоналізм конкурсантів. 26 журналістів з 17 ЗМІ та два фрілансери представили 46 творчих робіт.  

Усі роботи професійні, цікаві та гідні нагород. Сьогодні 18 переможців отримали заслужені  премії.

Своєю щоденною працею журналісти Вінниччини створюють відповідний простір для розбудови громадянського суспільства, розвитку дискусій щодо важливих сторінок історії, сьогодення та майбутнього.

Урочистості з нагоди Дня журналіста України також відбулися у Вінницькій міській раді. Під час заходу голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов відзначили креативність та професіоналізм представників ЗМІ, а також вручили нагороди і нове обладнання комунальним підприємствам – МКП ІТА «ВІТА», а також радіокомпанії «Місто над Бугом».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень