Організація режиму дня школяра під час екзаменів

Дата: 23.04.2019 08:27

Екзамени пов'язані  з дуже великим  розумовим напруженням  дітей, що негативно позначається на стані організму.

Сприяє швидкому наростанню втоми і той фактор, що протягом цілого дня учень займається тільки одним  предметом.

Виходячи з цього, під час екзаменів треба звернути увагу на створення найбільш сприятливих умов для збереження здоров'я і працездатності дитини.

Винятково важливу роль у цьому відіграють гігієнічна організація занять, відпочинку і харчування дитини. Велика увага   у цей час має відводитися організації  фізичної культури – проведенню фізичних вправ під час перерв між заняттями.

Під час екзаменів необхідно підвищувати загальну калорійність і поживну цінність їжі ( в основному  за рахунок збільшення білкового компоненту і вітамінів).Доцільно організовувати п'ятиразове харчування.

Загальний режим під час екзаменів змінювати не слід.

Готуватись до екзаменів треба у години, призначені для навчальної роботи. Особливу увагу необхідно звертати на правильну організацію повітряного режиму і тривалість перебування на свіжому повітрі.

ВСП « Немирівський міжрайонний
відділ лабораторних досліджень»