Тиврівський район, Вінницька область

Відбулася нарада з питань призову громадян району до лав Збройних Сил України

Переглядів: 1817

Сьогодні голова районної державної  адміністрації Віктор Бойко провів нараду з питань якісного та організованого проведення осіннього призову юнаків району до лав Збройних Сил України.

Участь в роботі наради взяли перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний, начальник Тиврівського ВП Жмеринського відділення поліції ГУНП у Вінницькій області Анатолій  Присяжнюк, начальник Гніванського ВП Жмеринського відділення поліції ГУНП у Вінницькій області Володимир Василик, заступник начальника Тиврівського ВП Жмеринського відділення поліції ГУНП у Вінницькій області Віталій Бондарчук, дільничний інспектор м. Гнівань Олексій Говоров, заступник військового комісара Тиврівського районного військового комісаріату Олександр Кушнір, особи, відповідальні за ведення військового обліку Гніванської міської, Сутисківської сеищної та Селищенської сільської рад.

Під час наради заступник військового комісара Тиврівського районного військового комісаріату Олександр Кушнір повідомив присутнім про те, що станом на сьогодні, до лав Збройних сил України відправлено 11 осіб, що становить 44% відповідно до плану осіннього призову на строкову військову службу по Тиврівському району.

Головою райдержадміністрації особливу увагу присутніх звернено на проведення роз'яснювальної, агітаційної роботи серед населення району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, виконання планових показників призову на строкову військову службу.

На нараді обговорені результати проведеного оповіщення громадян та прибуття їх за викликом на призовну комісію. Також проаналізовано стан виконання органами місцевого самоврядування планових показників призову на строкову військову службу.

Голова районної державної адміністрації Віктор Бойко наголосив на тому, що потрібна максимальна зосередженість на поставлених завданнях, взаємодія та координація дій райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, військового комісаріату, відділу поліції в проведенні заходів призову.

Підводячи підсумки наради голова райдержадміністрації Віктор Бойко вказав присутнім на необхідність виконання доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації  щодо додаткових заходів з організації осіннього призову юнаків на строкову військову службу та закликав присутніх докласти максимальних зусиль щодо недопущення зриву виконання планових завдань з відбору громадян на строкову військову службу.