Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Тиврівський район, Вінницька область

Новини

Відбулась семінар-нарада в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО»

Дата створення: 16:42 23.04.2019, Переглядів: 66

Сьогодні в приміщенні Тиврівської райдержадміністрації відбувся семінар-нарада в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО».

Про нові правила використання земель сільськогосподарського призначення

Дата створення: 16:05 23.04.2019, Переглядів: 10

1 січня 2019 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» від 10 липня 2018 року.

Віктор Бойко провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Дата створення: 12:37 23.04.2019, Переглядів: 16

Сьогодні, 23 квітня відбулась щотижнева нарада в голови райдержадміністрації, Віктора Бойка, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді було підведено підсумки роботи за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Наші головні перемоги ще попереду – Петро Порошенко подякував українцям, які прийшли підтримати його

Дата створення: 11:11 23.04.2019, Переглядів: 11

Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко вийшов на площу перед будівлею Адміністрації Президента та подякував українцям, які прийшли подякувати йому та підтримати. Учасники акції зустріли Петра Порошенка словами: «Дякуємо», «Порошенко», «Найкращий», «До перемоги разом».  «Я щасливий і гордий цій нашій зустрічі. Ви є найкращою частиною нашої спільної команди переможців», - сказав Глава держави присутнім на площі.

Важливо забезпечувати стабільність в Україні, – Володимир Гройсман на «Свободі слова»

Дата створення: 09:43 23.04.2019, Переглядів: 9

В Україні, попри всі виклики, є умови зберегти стабільність і продовжити ті зміни, яких потребує суспільство. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Міністерство культури проводить конкурс інноваційних культурних проектів у регіонах «Малі міста – великі враження»

Дата створення: 09:27 23.04.2019, Переглядів: 11

На платформі Агенції регіонального розвитку Вінницької області 22 квітня  представили конкурс нових  можливостей для об’єднаних територіальних громад «Малі міста великі враження  2019» від Міністерства культури.

Понад 300 спортсменів взяли участь у 1-му Чемпіонаті Європи із Зендокай Карат-До, що відбувся у Вінниці

Дата створення: 09:10 23.04.2019, Переглядів: 10

21 квітня в Вінниці відбувся   1й Чемпіонат Європи із Зендокай Карате-До. Особливістю проведення такого високого рівня змагань стало те, що з нагоди Чемпіонату  до Вінниці прибув засновник даного виду єдиноборства Азава Такаші (Японія), а також спортсмени з цієї сонячної країни.

На Вінниччині буде створено «Музей Мужніх»

Дата створення: 08:49 23.04.2019, Переглядів: 10

22 квітня, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбулась перша організаційна нарада щодо заснування в м. Вінниця обласного музею мужності «Музей Мужніх» – спільної експозиції про всіх тих, хто став символом мужності та незламності українського народу, хто своїм особистим подвигом та героїзмом утверджував незалежність і суверенітет України. А саме про героїзм і подвиги афганців, чорнобильців, Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО/ООС та представників силових структур.

Організація режиму дня школяра під час екзаменів

Дата створення: 08:27 23.04.2019, Переглядів: 8

          Екзамени пов'язані  з дуже великим  розумовим напруженням  дітей, що негативно позначається на стані організму.

Вінничани в режимі онлайн зможуть відслідковувати хід ремонту автомобільних доріг області

Дата створення: 16:48 22.04.2019, Переглядів: 13

За ініціативи Голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія, Вінницька ОДА приєднується до Ініціативи з прозорості інфраструктури CoST. Сьогодні, 22 квітня,  відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією та Національним Секретаріатом CoST.