Тиврівський район, Вінницька область

Податкова інформує

Дата створення: 14:46 06.09.2018

Податкова інформує

29 серпня останній день сплати майнових податків - за нерухоме майно та земельного податку

Дата створення: 15:18 27.08.2018

Вінницька ОДПІ нагадує громадянам власникам  земельних ділянок та нерухомого  майна, що фізичні особи (громадяни) несуть відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання. Якщо ж платники податків протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення не сплачують узгоджену суму грошового зобов’язання з плати за землю та податку на нерухоме майно, то вони притягуються до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

ЗДІЙСНЕННЯ ЗАХОДІВ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

Дата створення: 14:34 27.08.2018

Фінансування відбувається за державною бюджетною програмою «Заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції».

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності! Звіт та сплата єдиного внеску у разі припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця

Дата створення: 14:14 27.08.2018

Відповідно до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20 квітня 2015 року №449, платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є фізичні особи підприємці, в тому числі фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку.

Змінено порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого ЄСВ

Дата створення: 14:21 23.08.2018

Вінницька ОДПІ  нагадує, що з 06.07.2018 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11 червня 2018 року за № 692/32144, яким внесено зміни та доповнення до Наказу  Міністерства фінансів України від 14 квітня 2015 року № 435 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

До уваги роботодавців району! Відбудеться семінар-нарада з проблемних питань трудових відносин

Дата створення: 09:29 21.08.2018

Тиврівська районна державна адміністрація за участю спеціалістів управління Держпраці у Вінницькій області організовує проведення з керівниками та відповідальними особами підприємств, установ та організацій (в тому числі лікувально-профілактичних закладів) району семінар-наради з проблемних питань щодо додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань трудових відносин, охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць за умовами праці та вимог п.4 статті 10 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» - ринковий нагляд.

«Social Project Awards»: продовжується прийом заявок на отримання другої щорічної премії соціальних проектів

Дата створення: 15:23 07.08.2018

З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів "Social Project Awards".