03 Січня, 2019 р., 11:56
      Тиврівська районна державна адміністрація оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства (далі – ІГС) соціального спрямування, для виконання (реалізації) яких у 2019 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету.
27 Грудня, 2018 р., 09:37
Вінницька ОДПІ інформує, що 14.12.2018 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 19.10.2018 № 842 (далі – Наказ № 842), яким затверджено Зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі – декларація), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897 (далі - Наказ № 897) із змінами.
20 Грудня, 2018 р., 12:01
У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2018».
19 Грудня, 2018 р., 16:06
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету
18 Грудня, 2018 р., 16:54
Новий рік та Різдво - час для дива та зимової казки... І святкувати варто у товаристві найкращих друзів! Телеканал   “Вінниччина” запрошує   жителів Подільського краю зустріти Новий рік та Різдво разом з улюбленими артистами. Таланти Вінниччини - на сцені  обласної філармонії, аби представити себе у святковому амплуа, дарувати вам свою творчість й натхнення! Понад 230 митців – учасників проекту створюють незабутній святковий настрій у новорічну ніч!!! Найбільші мистецькі колективи нараховували 58 учасників, а наймолодшій артистці  нещодавно  виповнилось  лише три роки. Над створенням телевізійного святкового шоу працювали професійні  оператори, звукорежисери, режисери, сценаристи, продюсери  телеканалу “Вінниччина”,  фахівці  вінницької обласної філармонії . Телеконцерт створено спільно з  Управлінням культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації. Концерт “Вінниччина новорічна” дивіться на телеканалі “Вінниччина” 31.12-23.30 01.01-16.00 13.01-17.00 14.01 -20.25 Українська пісня  про кохання , запальні іспанські та мелодійні італійські хіти.... Різдвяні віншування, «Щедрик»! Від   щирого   серця  для Вас!!!! Зірки Вінниччини на Рідному каналі   із святковим концертом у Новорічну ніч!!! Святкуємо разом!!!!!!
13 Грудня, 2018 р., 14:46
Благодійна організація  «Благодійний Фонд «Відповідальні Земляни» впроваджує міжнародний освітній соціальний проект «12 тижнів відповідальності» для поширення глобальних цілей сталого розвитку та збереження Планети. Ключове завдання проекту – трансформувати свідомість дітей, від мислення «споживачів» до моделі «творців», котрі беруть відповідальність за своє майбутнє, майбутнє своєї країни і нашої Планети. Мета проекту - виховати нове покоління нове покоління свідомих Землян, навчити дітей 5-17 років бути відповідальними у кожній сфері свого життя, здійснити обмін досвідом  серед дітей різних країн світу, поширити глобальні цілі ООН, об»єднати дітей у всьому світі для збереження природи.
04 Грудня, 2018 р., 10:08
Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік,  4-5 грудня 2018 року  в районі буде проведене штабне тренування з органами управління цивільного захисту ЄДСЦЗ щодо переведення з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.
29 Листопада, 2018 р., 14:39
Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія від 28 листопада 2018 року №912 «Про утворення штабу оборони для координації дій Збройних Сил України, Національної гвардії України, органів Національної поліції, служби безпеки та місцевих органів виконавчої влади в умовах воєнного стану», на Вінниччині створено контактний центр Штабу, розташований у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.