12 Березня, 2019 р., 09:01
Державне агентство автомобільних доріг України повідомляє про сильний вітер і буревій на дорогах державного значення, зокрема в західних та центральних областях України.
12 Березня, 2019 р., 08:54
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №315 «Про  затвердження  Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)»  та  в рамках реалізації  Стратегії  розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року у 2019 році продовжується фінансова підтримка стартапів за рахунок коштів обласного бюджету. Конкурс бізнес-планів для підприємців початківців (стартапів) дає можливість через прозорі процедури отримати бюджетний грант та розпочати власну справу громадянами, реалізувавши власну бізнес-ідею і розширити бізнес.
12 Березня, 2019 р., 08:41
Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують всю талановиту молодь взяти участь у конкурсі. Здійсни свою мрію – отримай стипендію на навчання! Гарна новина, наразі існує дві премії, в залежності від спеціалізації навчання. Умови конкурсу доволі прості, більш детально ознайомитись з умовами і завданням можна за наступними посиланнями: Для студентів спеціальностей "Маркетинг": https://oranges.guru/contest/ua/ Для  студентів спеціальностей "Економіка/Фінанси": https://kredit.house/ua/grand-education
26 Лютого, 2019 р., 12:34
Протягом трьох останніх місяців на Вінниччині відбулося близько півтисячі обговорень планів перспективного розвитку територій. Обговорення проходили в ОТГ, селах, містах, районних центрах.
31 Січня, 2019 р., 12:41
Тиврівський  районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області повідомляє, що 08.02.2019 з 10.00 до 13.00 в приміщенні відділу за адресою: смт. Тиврів, вул. Тиверська, 53 буде здійснено виїзний прийом громадян заступником начальника Управління – начальником відділу аналітики і статистики Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Коваль С.В.               На прийом необхідно попередньо записатись за телефонами 21291, 21370,  21240 за день до проведення прийому.
29 Січня, 2019 р., 11:41
Шановні члени Громадської ради при Тиврівській райдержадміністрації!