Тиврівський район, Вінницька область

Оголошення

Дата створення: 09:48 27.09.2018, Переглядів: 74

Тиврівським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області проводиться робота по запровадженню пілотного проекту щодо прийняття документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини та видачі свідоцтва про народження безпосередньо у закладі охорони здоров’я, де приймаються пологи.

Обласний конкурс журналістських робіт «Моя Вінниччина»

Дата створення: 15:00 24.09.2018, Переглядів: 137

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації продовжує прийом заявок на обласний конкурс журналістських робіт «Моя Вінниччина».

Вінницька ОДПІ інформує

Дата створення: 13:10 21.09.2018, Переглядів: 105

Вінницька ОДПІ інформує

«Усиновлення – це любов назавжди»

Дата створення: 12:12 20.09.2018, Переглядів: 128

28 вересня о 14.00 у Тиврові відбудеться Всеукраїнська акція – флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди».

Будьте обережними, зігріваючи свою оселю!

Дата створення: 10:21 11.09.2018, Переглядів: 89

Із настанням холодів у людей виникає потреба обігріти свою оселю. Для цього використовуються різноманітні обігрівачі, проте вони здатні не лише дарувати тепло, але є небезпечними під час експлуатації. Що необхідно пам’ятати, щоб уберегти себе та свою оселю від пожежі:

Департамент цивільного захисту Вінницької облдержадміністрації повідомляє, що з 17 вересня по 17 жовтня 2018 року у Вінницькій області проводиться "Місячник Цивільного захисту"

Дата створення: 10:10 11.09.2018, Переглядів: 103

З 17 вересня по 17 жовтня 2018 року в області проводиться "Місячник Цивільного захисту" з активним залученням до нього фахівців галузі цивільного захисту на обласному рівні, начальників відділів (секторів) з питань цивільного захисту районів та міст обласного значення, спеціалізованих служб цивільного захисту, галузі освіти, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації.

Податкова інформує

Дата створення: 14:46 06.09.2018, Переглядів: 83

Податкова інформує

29 серпня останній день сплати майнових податків - за нерухоме майно та земельного податку

Дата створення: 15:18 27.08.2018, Переглядів: 68

Вінницька ОДПІ нагадує громадянам власникам  земельних ділянок та нерухомого  майна, що фізичні особи (громадяни) несуть відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання. Якщо ж платники податків протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення не сплачують узгоджену суму грошового зобов’язання з плати за землю та податку на нерухоме майно, то вони притягуються до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

ЗДІЙСНЕННЯ ЗАХОДІВ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

Дата створення: 14:34 27.08.2018, Переглядів: 137

Фінансування відбувається за державною бюджетною програмою «Заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції».