Тиврівський район, Вінницька область

Новорічний телевізійний концерт на Вінниччині

Дата створення: 16:54 18.12.2018

Новий рік та Різдво - час для дива та зимової казки... І святкувати варто у товаристві найкращих друзів! Телеканал   “Вінниччина” запрошує   жителів Подільського краю зустріти Новий рік та Різдво разом з улюбленими артистами. Таланти Вінниччини - на сцені  обласної філармонії, аби представити себе у святковому амплуа, дарувати вам свою творчість й натхнення! Понад 230 митців – учасників проекту створюють незабутній святковий настрій у новорічну ніч!!! Найбільші мистецькі колективи нараховували 58 учасників, а наймолодшій артистці  нещодавно  виповнилось  лише три роки. Над створенням телевізійного святкового шоу працювали професійні  оператори, звукорежисери, режисери, сценаристи, продюсери  телеканалу “Вінниччина”,  фахівці  вінницької обласної філармонії . Телеконцерт створено спільно з  Управлінням культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації. Концерт “Вінниччина новорічна” дивіться на телеканалі “Вінниччина” 31.12-23.30 01.01-16.00 13.01-17.00 14.01 -20.25 Українська пісня  про кохання , запальні іспанські та мелодійні італійські хіти.... Різдвяні віншування, «Щедрик»! Від   щирого   серця  для Вас!!!! Зірки Вінниччини на Рідному каналі   із святковим концертом у Новорічну ніч!!! Святкуємо разом!!!!!!

Міжнародний освітній соціальний проект “12 тижнів відповідальності”

Дата створення: 14:46 13.12.2018

Благодійна організація  «Благодійний Фонд «Відповідальні Земляни» впроваджує міжнародний освітній соціальний проект «12 тижнів відповідальності» для поширення глобальних цілей сталого розвитку та збереження Планети. Ключове завдання проекту – трансформувати свідомість дітей, від мислення «споживачів» до моделі «творців», котрі беруть відповідальність за своє майбутнє, майбутнє своєї країни і нашої Планети. Мета проекту - виховати нове покоління нове покоління свідомих Землян, навчити дітей 5-17 років бути відповідальними у кожній сфері свого життя, здійснити обмін досвідом  серед дітей різних країн світу, поширити глобальні цілі ООН, об»єднати дітей у всьому світі для збереження природи.

Проведення навчально-методичного збору

Дата створення: 10:08 04.12.2018

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік,  4-5 грудня 2018 року  в районі буде проведене штабне тренування з органами управління цивільного захисту ЄДСЦЗ щодо переведення з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

Увага! На період воєнного стану діє гаряча лінія для населення

Дата створення: 14:39 29.11.2018

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія від 28 листопада 2018 року №912 «Про утворення штабу оборони для координації дій Збройних Сил України, Національної гвардії України, органів Національної поліції, служби безпеки та місцевих органів виконавчої влади в умовах воєнного стану», на Вінниччині створено контактний центр Штабу, розташований у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

До уваги споживачів природного газу!

Дата створення: 13:02 23.11.2018

27 грудня 2017 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України (далі – НКРЕКП) прийнято постанову № 1437 від 27.12.2017 року “Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП щодо впровадження добового балансування на ринку природного газу та процедури розробки, подання і затвердження Плану розвитку газотранспортної системи на наступні 10 років” (далі – Постанова 1437), положеннями якої передбачався перехід ринку природного газу України на добове балансування з 01 серпня 2018 року.

U-LEAD запрошує громадські організації подавати проекти, спрямовані на залучення молоді, жінок та людей з особливими потребами до розвитку громад

Дата створення: 12:25 22.11.2018

Програма «U-LEAD з Європою» прагне тісно співпрацювати з організаціями громадянського суспільства (ОГС/ГО), які сприяють децентралізації на регіональному і місцевому рівнях та підтримують розвиток громад, та запрошує ГО подавати свої проектні пропозиції, щоб отримати фінансування своїх проектів.

Національний конкурс "Благодійна Україна - 2018"

Дата створення: 15:46 06.11.2018

ЗБІР КОНКУРСНИХ ЗАЯВОК ТРИВАЄ ДО 15 березня 2019 РОКУ!

Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України

Дата створення: 13:00 29.10.2018

За даними УкрГідрометцентру, 29-31 жовтня у Вінницькій області надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.