19 Квітня, 2019 р., 14:56
Вінничани та гості міста матимуть можливість ознайомитися з творчістю народного художника України Івана Марчука – генія, ім’я якого відоме на п’яти континентах світу. У 2007 році британська газета «The Daily Telegraph» включила видатного художника до власного рейтингу під назвою «100 геніїв сучасності». Особливістю картин Івана Марчука є авторська техніка, а саме – пльонтанізм, назва якого походить від слів «плести», «пльонтати», адже картини ніби створені з густо переплетених ниток.
17 Квітня, 2019 р., 09:31
Міністерство молоді та спорту України, Українська академія лідерства cпільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні продовжують реалізацію програми “Державотворець”.
11 Квітня, 2019 р., 09:53
Головою районної державної адміністрації 10 квітня 2019 року прийнято розпорядження за № 94 «Про припинення опалювального сезону в районі».  Документом передбачено, що опалювальний сезон для переважної більшості категорій споживачів закінчується  15 квітня 2019 року включно.
10 Квітня, 2019 р., 09:42
21 квітня відбудеться другий тур виборів Президента України. У першому турі місце голосування змінили 315 тисяч українців. Для того, щоб і в другому турі проголосувати не за місцем реєстрації необхідно знов пройти процедуру зміни місця голосування. Для цього необхідно звернутися до органів ведення Державного реєстру виборців включно до 15 квітня і:
09 Квітня, 2019 р., 12:09
В рамках виконання плану заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік, Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації 17 квітня 2019 року о 10-00 год. буде проведено семінар  на тему: «Шляхи пошуку партнерів на іноземних ринках та можливості просування продукції».
09 Квітня, 2019 р., 09:06
На цьому наголосив сьогодні, 8 квітня, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, спілкуючись із представниками ЗМІ. Цього року у Тульчині вже втретє за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради, Тульчинської ОТГ та Тульчинської районної державної адміністрації проходитиме фестиваль OPERAFEST TULCHYN.
03 Квітня, 2019 р., 08:33
До участі в конкурсі запрошуються учні 9-11 класів. Конкурс «Податківець майбутнього» проводиться Університетом державної фіскальної служби України з метою пошуку, підтримки талановитих учнів, роз’яснення ролі та значення Державної фіскальної служби України, популяризації податкової та митної грамотності серед учнів, аналізу та запровадження сучасних інноваційних освітніх технологій навчання в Україні. Фінал Конкурсу – 17.05.2019 р. Переможець інтелектуального конкурсу за І місце нагороджується дипломом І ступеня, який дає право першочергового вступу до Університету.
02 Квітня, 2019 р., 16:54
   Відповідно до Законів України “Про тваринний світ”, “Про рибне господарство”, “Промислове рибальство та охорону водних ресурсів” Розпорядження голови районної державної адміністрації від  28  березня   №  86   “Про заходи з охорони і відтворення рибних запасів та інших водних біоресурсів у період нересту риби у 2019 році”, та з метою здійснення заходів щодо охорони водних ресурсів у водоймах району на період нересту забороняється промисловий та спортивно - любительський вилов риби на річці Південний Буг з 1 квітня по 20 травня,  на  водосховищах та ставках  з  1 квітня по 10 червня 2019 року.
15 Березня, 2019 р., 13:05
Всеукраїнський табір «Вартові безпеки» спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, буде проведено у другій декаді липня 2019 року.