Тиврівський район, Вінницька область

До уваги виборців, які в другому турі голосуватимуть не за місцем реєстрації

Дата створення: 09:42 10.04.2019

21 квітня відбудеться другий тур виборів Президента України. У першому турі місце голосування змінили 315 тисяч українців. Для того, щоб і в другому турі проголосувати не за місцем реєстрації необхідно знов пройти процедуру зміни місця голосування. Для цього необхідно звернутися до органів ведення Державного реєстру виборців включно до 15 квітня і:

Семінар  на тему: «Шляхи пошуку партнерів на іноземних ринках та можливості просування продукції»

Дата створення: 12:09 09.04.2019

В рамках виконання плану заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік, Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації 17 квітня 2019 року о 10-00 год. буде проведено семінар  на тему: «Шляхи пошуку партнерів на іноземних ринках та можливості просування продукції».

Міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN з кожним роком набирає обертів, сприяючи відновленню Палацу Потоцьких

Дата створення: 09:06 09.04.2019

На цьому наголосив сьогодні, 8 квітня, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, спілкуючись із представниками ЗМІ. Цього року у Тульчині вже втретє за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради, Тульчинської ОТГ та Тульчинської районної державної адміністрації проходитиме фестиваль OPERAFEST TULCHYN.

Оголошено ІІІ Всеукраїнський інтелектуальний конкурс «Податківець майбутнього»

Дата створення: 08:33 03.04.2019

До участі в конкурсі запрошуються учні 9-11 класів. Конкурс «Податківець майбутнього» проводиться Університетом державної фіскальної служби України з метою пошуку, підтримки талановитих учнів, роз’яснення ролі та значення Державної фіскальної служби України, популяризації податкової та митної грамотності серед учнів, аналізу та запровадження сучасних інноваційних освітніх технологій навчання в Україні. Фінал Конкурсу – 17.05.2019 р. Переможець інтелектуального конкурсу за І місце нагороджується дипломом І ступеня, який дає право першочергового вступу до Університету.

Увага нерест !

Дата створення: 16:54 02.04.2019

Відповідно до Законів України “Про тваринний світ”, “Про рибне господарство”, “Промислове рибальство та охорону водних ресурсів” Розпорядження голови районної державної адміністрації від  28  березня   №  86   “Про заходи з охорони і відтворення рибних запасів та інших водних біоресурсів у період нересту риби у 2019 році”, та з метою здійснення заходів щодо охорони водних ресурсів у водоймах району на період нересту забороняється промисловий та спортивно - любительський вилов риби на річці Південний Буг з 1 квітня по 20 травня,  на  водосховищах та ставках  з  1 квітня по 10 червня 2019 року.

До уваги любителів шашкової гри!

Дата створення: 10:07 21.03.2019

«Вартові безпеки»: на Вінниччині підлітків запрошують у табір з патрульними поліцейськими

Дата створення: 13:05 15.03.2019

Всеукраїнський табір «Вартові безпеки» спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, буде проведено у другій декаді липня 2019 року.

Увага! Сильний вітер і буревій на дорогах державного значення!

Дата створення: 09:01 12.03.2019

Державне агентство автомобільних доріг України повідомляє про сильний вітер і буревій на дорогах державного значення, зокрема в західних та центральних областях України.

Підприємці-початківці запрошуються до конкурсу стартапів

Дата створення: 08:54 12.03.2019

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №315 «Про  затвердження  Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)»  та  в рамках реалізації  Стратегії  розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року у 2019 році продовжується фінансова підтримка стартапів за рахунок коштів обласного бюджету. Конкурс бізнес-планів для підприємців початківців (стартапів) дає можливість через прозорі процедури отримати бюджетний грант та розпочати власну справу громадянами, реалізувавши власну бізнес-ідею і розширити бізнес.

Ти студент навчального закладу України? Ця інформація для тебе!

Дата створення: 08:41 12.03.2019

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують всю талановиту молодь взяти участь у конкурсі. Здійсни свою мрію – отримай стипендію на навчання! Гарна новина, наразі існує дві премії, в залежності від спеціалізації навчання. Умови конкурсу доволі прості, більш детально ознайомитись з умовами і завданням можна за наступними посиланнями: Для студентів спеціальностей "Маркетинг": https://oranges.guru/contest/ua/ Для  студентів спеціальностей "Економіка/Фінанси": https://kredit.house/ua/grand-education