03 Травня, 2018 р., 14:43
Конкурс  «Підприємство лідер на ринку праці Вінниччини»
27 Квітня, 2018 р., 12:51
Найбільший світломузичний фонтан на континенті, симфо-шоу та джаз-балет, 3D-інсталяції та маса концертів і фестивалів. А ще – нічні екскурсії вінницькими катакомбами у Ніч Європи разом із середньовічними гідами! Приїжджайте до Вінниці 19 травня, аби побачити Європу в самому серці України!
26 Квітня, 2018 р., 11:21
Є можливість пройти безкоштовний курс 24-денної реабілітації (як фізичної, так і психологічної), при цьому можна взяти з собою одного супроводжуючого з числа близьких родичів, для них реабілітація також безкоштовна. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном 097-493-65-77, або за адресою смт Тиврів, вул.Першотравнева, 6.
24 Квітня, 2018 р., 16:43
З метою популяризації та розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема, в дитячих будинках сімейного типу, службою у справах дітей обласної державної адміністрації оголошено проведення обласного конкурсу для вихованців дитячих будинків сімейного типу «Рецепти дитячого щастя великої родини».
24 Квітня, 2018 р., 15:46
Громадська організація «Українські Креативні Реформатори» впроваджує програму «Діти Створюють Країну».
24 Квітня, 2018 р., 09:51
26 квітня в смт Тиврів, на Меморіалі Слави, біля пам'ятного знаку учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, відбудуться пам'ятні заходи до 32 роковин Чорнобильської трагедії. Початок о 9:00.