Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Тиврівський район, Вінницька область

Прийом звернень до Жмеринської місцевої прокуратури

Переглядів: 58

Шановні тиврівчани, прийом Ваших звернень, проводиться щоденно в робочий час у адміністративному приміщенні Тиврівського відділу Жмеринської місцевої прокуратури за адресою: вул. Шевченка, 2, в смт. Тиврів.  


Електронні звернення та звернення на телефон «гарячої лінії» можна направляти на відповідну електронну адресу та телефон: 
public-zhmerynka@vin.gp.gov.ua,  (04332)2-07-28.
           Хочеться звернути Вашу увагу, що прийом громадян, відповідно до              ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» проводиться керівником Жмеринської місцевої прокуратури, його першим заступником, заступниками та прокурорами місцевої прокуратури щодня. 
Керівник Жмеринської місцевої прокуратури проводить прийом громадян кожного понеділка з 11 год. до 13 год. в приміщенні адміністративної будівлі Жмеринської місцевої прокуратури за адресою:                 м. Жмеринка, вул. Національна, 6-а, 
Начальник Тиврівського відділу Жмеринської місцевої прокуратури проводить прийом кожного понеділка з 9 год. до 18 год. за адресою: вул. Шевченка, 2, в смт. Тиврів.
Всі інші прокурори здійснюють прийом з 9 год. до 18 год. в приміщенні службових кабінетів відповідно до графіку, який знаходиться в будівлі прокуратури. 

Прокурор Тиврівського відділу
Жмеринської  місцевої прокуратури 
юрист 2 класу А. Андрушко


 

« повернутися до списку оголошень